Po-Ne: 08:00 - 18:00

24h servisná pohotovosť

Registrácia zariadenia

pre získanie záruky

Zavolajte nám

+421 951 001 001

O nás

Spoznajte výhody spolupráce

s našim kolektívom

Spoločnosť EREN GROUP s. r. o. bola založená v roku 2018 za účelom predaja, servisu a montáže klimatizácií. Založeniu spoločnosti predchádzalo získanie znalostí a skúseností v obore viac nez 5 rokov a následné získanie všetkých potrebných povolení a certifikátov na prevádzkovanie servisu a údržby chladiarenskych zariadení.

V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na získanie potrebných povolení na servis, montáž a predaj tepelných čerpadiel. Tieto doplnia portfólio spoločnosti ihneď po získaní potrebných povolení.

Špecializáciou našej spoločnosti je servis a pravidelná údržba klimatizačných zariadení rezidentných (použitých v domácnostiach) ako aj komerčných zariadení (priemyselné chladenie pre firmy a štátne podniky) od výrobcov Samsung, LG, Daikin, Toshiba.

24 hodinová pohotovosť

Ponúkame Vám 24 hodinovú pohotovosť pre servis Vašich klimatizačných zariadení počas celého roka!

Vieme, že funkčnosť Vašeho zariadenia je pre Vás prioritou a práve preto sme sa rozhodli zaradiť túto službu do nášho portfólia.

+421 915 973 229

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 8:00-18:00

Sobota: 10:00-18:00

Nedeľa: len pohotovosť

Skúsenosti viac ako 8 rokov

Hlavný servisný technik spoločnosti disponuje znalosťami a skúsenosťami so servisom a údržbou chladiarenskych zariadení viac než osem rokov.

História spoločnosti

Spoločnosť bola založená v roku 2018. Skúsenosti hlavného servisného technika spoločnosti však siahajú až do roku 2010. Spoločnosť bola založená ako malý rodinný podnik, pričom v súčasnosti pôsobia 4 zamestnanci.

Naše cieľe

Primárnym cieľom našej spoločnosti je oprava a kvalitná údržba Vašeho zariadenia, ktorá zabezpečí jeho maximálnu možnú životnosť. Prístup našej spoločnosti preto odzrkadluje ekologické dopady na prostredie a v neposlednom rade aj ekonomické cieľe jednotlivého zákazníka. Pokúsime sa opraviť aj zariadenie, ktoré už iný označili za neopraviteľné! Každá jedna oprava Vašeho zariadenia je pre nás výzvou a posúva našu spoločnosť vpred.

Sledujte Novinky

prihlásením sa k odberu našeho letáku.